Në radhë


‘Për 7 vite vodhi biznesin e vogël’, Teliti: Koha e Rilindjes së tepsisë ka mbaruar

231 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Shefi i Kabinetit të kreut të PD-së, Lulzim Basha, Dorian Teliti, ka denoncuar edhe njëherë talljen që kryeministri Rama i bën biznesit të vogël, ku ndërsa i ka zhvatur dhe ka mbyllur gjysmën e tyre për 7 vite, tani u premton heqje taksash.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë