Në radhë


Për adrenalinë, Lee Mitchell hidhet nga shkëmbi 16 metra i lartë

972 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një adrenalinë të çmendursih, e ka bërë Lee Mitchell të bëjë hedhje prej shkëmbinjve të mëdhenj britanikë që kur ishte 14 vjeç, dhe sapo ka përfunduar kërcimin e tij më të madh në jetë.

Lee Mitchell, 27 vjeç, u hodh nga një shkëmb prej 51 metrash në qytetin e tij të lindjes Arbroath, Angus në Skoci muajin e kaluar.

Pamjet befasuese të videos, të marra nga këndvështrime të ndryshme, tregojnë. Mitchell duke kërcyer nga shkëmbi dhe duke kryer një zhytje.

Një dron ishte në gjendje të kapte një kënd më të gjerë, duke treguar se sa i lartë ishte kërcimi i tmerrshëm.

Ai është i gatshëm të shkojë edhe më larg se kaq në këto përvoja edhe pse gjatë një hedhje në vitin 2012 ka thyer të dy këmbët e tij.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë