Në radhë


Për një Ferrari unike duhet të presësh deri në 5 vjet

1019 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Sep 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Për njerëzit që kanë buxhet të madh për të shpenzuar, gjithmonë është programi Coachbuilding Cofolbuilding i kompanisë që të mbështetet në krijimin e makinave me të vërtetë të veçanta.

Është mënyra e zbukuruar e Ferrarit për t'iu referuar divizionit të saj të veçantë të ngarkuar me krijimin e veturave unike dhe tejet të kufizuar bazuar në produktet ekzistuese, por me ndërtim krejt të veçantë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë