Përfaqësuesja e Spanjës e përmend në emision Ronelën

91 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 18 May 2022 / Në kategorinë Entertainment

E ftuar në një show televiziv Chanel Terrero, ka përmendur Ronelën gjatë intervistës dhe kaq ka mjaftuar që të gjithë të pranishmit në sallë të brohorisnin emrin e këngëtares shqiptare.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas