Përmbytet Velipoja, uji hyn në hotele dhe banesa

350 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Shirat e fundit të rrëmbyeshëm në Shqipëri kanë sjellë edhe përmbytjet e para.
Siç shikohet edhe në pamjet e siguruara nga Syri.net, përmbytje të mëdha janë shënuar ditën e sotme në Velipojë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas