Në radhë

Permbytje 4
syrinet
14 Shikime

Përmbytje në fshatrat Mallkuç, Bilaj dhe Murqinë.

76 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Përmbytje në fshatrat Mallkuç, Bilaj dhe Murqinë.
Raportim nga terreni. (9 janar 2021)

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Permbytje 4
syrinet
14 Shikime