Në radhë


Përplasen demokratët dhe socialistët në Manëz

47 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Në orët e mbrëmjes një tjetër përplasje është shënuar në qendrat e numërimit, këtë herë në Manëz ku ka pasur një konflikt midis simpatizantëve demokratë dhe atyre socialistë.
Policia e Durrësit ka shoqëruar në komisariat, kryetarin e Partisë Demokratike të Manzës, Gazmir Luku dhe të vëllain e tij Shpëtim Luku bashkë me dy nipat e tyre ndërsa nuk është marrë asnjë masë për simpatizantët e PS.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë