Në radhë


Pacienti humbi jetën, momenti kur ambulanca doli nga rruga

139 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 May 2020 / Në kategorinë News & Politics

Syri.net ka siguruar pamjet e para të aksidentit të ndodhur këtë pasdite në rrethrrotullimin e Bithqemit në autostradën Lushnjë-Fier, ku një autoambulancë e Spitalit të Vlorës ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën pacienti që po transportohej në spital.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë