Në radhë


Pak minuta shi dhe rrugët e Shëngjinit përmbyten nga uji, bllokohet qarkullimi

44 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Sep 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEOLAJM/ Pak minuta shi dhe rrugët e Shëngjinit përmbyten nga uji, bllokohet qarkullimi

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë