Në radhë


Paloka: Rama dhe ministria e Jashtme ruse, të vetmit që flasin për shtëpinë e verdhë

98 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Paloka: Rama dhe ministria e Jashtme ruse, të vetmit që flasin për shtëpinë e verdhë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë