Në radhë


Palombari filmohet duke ‘vallëzuar’ në akuarium me peshkaqen

152 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Ndërsa shumica prej nesh janë mjaft të lumtur për të mbajtur distancën nga peshkaqenët , disa njerëz nuk mund të duket se nuk duan t’u qëndrojnë larg ... si ky palombar rus i cili vendos të vallëzojë me një peshkaqen në akuarium duke dhuruar spektakël për të pranishmit.

Vizitorët në ‘Planet Neptun Oceanarium’ në Shën Petersburg, Rusi, nuk mundën t’u besonin syve kur panë këto imazhe vitet të frikshme.

Palombari duket teksa tenton të mbajë drejt gojën e peshkaqenit dhe po ashtu një dorë e ka kaluar rreth ‘belit’ të tij.

Klipi, i cili u xhirua në tetor të vitit 2019, ka mbledhur mijëra shikime, dhe reagime nga të gjithë përmes komenteve të shumta.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë