Në radhë


Pamje apokaliptike, Vlora e punëve të Ramës përmbytet me shiun e parë të vjeshtës

126 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ka mjaftuar shiu i parë i vjeshtës, që Vlora e sukseseve imagjinare të Ramës në infrastrukturë të përmbytet.
Pamjet që vijnë nga Vlora këtë mbrëmje nuk kanë nevojë për koment për të kuptuar se si janë bërë punët nga Rama dhe të tijët në Bashki.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë