Në radhë


Pamje emocionuese/ Ndeshja e fundit me Dortmund, Haaland i jep lamtumirën tifozëve dhe klubit

128 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 May 2022 / Në kategorinë Sports

Pamje emocionuese/ Ndeshja e fundit me Dortmund, Haaland i jep lamtumirën tifozëve dhe klubit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë