Në radhë


Pamje nga atentati ndaj makinws ku udhwtonte njw familje, policia fshehu ngjarjen

66 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një tentativë për atentat ka ndodhur më 15 gusht 2021 në kryqëzimin e Shëngjinit, ku siç shikohet edhe nga pamjet e kamerave të sigurisëm dy persona me motor me skafandra në kokë, kanë tentuar të qëllojnë ndaj makinës ku ishte drejtuesi dhe bashkëshortja e tij me dy fëmijët.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë