Në radhë


Pamje nga incidenti mes Policisë dhe Faik Fazliut të Veteranëve

191 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 06 Jun 2021 / Në kategorinë News & Politics

Pamje nga incidenti mes Policisë dhe Faik Fazliut të Veteranëve

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë