Në radhë


Pamje nga përplasja e dhunshme në Velipojë midis pronarëve dhe policies

177 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Jun 2020 / Në kategorinë News & Politics

Këto janë pamjet e përplasjes së dhunshme midis Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë dhe pronarëve të lokaleve në Velipojë, ditën e sotme.
Siç shikohet edhe nga pamjet, FNSH ka përdorur gazlotsjellës ndaj pronarëve të objekteve.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë