Në radhë


Pamje nga zona ku u gjetën trupat e dy të rinjve, familjarët tërheqin kufomat….

230 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Këto janë pamjet e para nga vendi ku u gjetën pajetë dy të rinjtë e zhdukur që nga 3 tetori në Malësinë Madhe, Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj. Siç shikohet edhe nga pamjet, bëhet fjalë për zonën e Vrithit, një zonë e thellë. malore

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë