Pamje pa censurë, britma dhe ofendime, policia ndjek dhe arreston të rinjtë nëpër lagje

275 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Janë pamje që flasin vetë ato që po na vijnë në këto momente nga qyteti i Durrësit nga qytetarë të ndryshëm.
Policia është sulur nëpër lagjet e qytetit dhe po dhunon këdo që gjen në rrugë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas