Në radhë


Pamje të frikshme, pallati në ‘Astir’ përshihet nga flakët në katet e larta

250 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Janë pamje të frikshme ato që vijnë nga një pallat në zonën e ‘Astirit’ në Tiranë, I cili është përfshirë nga flakët në mbrëmje. Siç shikohet nga pamje nga një pallat përballë, zjarri ka rënë në katin e lartë të pallatit dhe zjarri duket I fuqishëm.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë