Në radhë


Pamje të frikshme, zjarri shkrumbon fasonerinë në jug të vendit

187 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Aug 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë një fasoneri në orët e pasdites së sotme.
Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Skraparit.
Siç shikohen edhe nga pamjet e siguruara nga korespondeti i Syri Tv, flakët kanë qenë të konsiderueshme.
Nuk dihen akoma shkaqet se si ka rënë zjarri.
Ndërkohë që për fat të mirë punonjësit kanë dalë te gjithë jashtë dhe nuk ka asnjë të lënduar nga kjo ngjarje.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë