Në radhë


Pamje të rënda, babai dhe nëna në skenën e krimit, mësojnë vrasjen e djalit

203 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Gentian Qarri humbi jetën tragjikisht mbrëmjen e sotme në Vlorë, ndërsa u ekzekutua me breshëri kallashnikovi nga një automjet ndërsa ecte në rrugë. Në vendngjarja siç shikohet edhe nga pamjet filmike kanë shkuar edhe prindërit e viktimës, të cilët nuk kishin dijeni për ekzekutimin e djalit të tyre.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë