Në radhë

Furgoni perplaset me trenin
syrinet
15 Shikime

Pamje të rënda/ Furgoni përfundon në kanalin me ujë

95 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Janë pamje të rënda ato që vijnë nga Fieri, ku një furgon me pasagjerë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal të mbushur me ujë. Siç shikohet edhe nga pamjet filmike të siguruara nga Syri Tv, forca të shumta policie dhe zjarrëfikës janë bashkuar për të nxjerrë nga furgoni personat e lënduar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Furgoni perplaset me trenin
syrinet
15 Shikime