Në radhë

Aksidenti ne Elbasan
syrinet
75 Shikime

Pamje të rënda nga aksidenti rrugor ku u përfshi presidentit ukrainas Volodymyr Zelenskyy

96 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Sep 2022 / Në kategorinë News & Politics

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelenski këtë mëngjes është përfshirë në një aksident rrugor teksa kthehej nga qyteti Izum. Lajmin e konfirmoi Sekretari për shtyp i presidentit Sergei Nikiforov i cili shkroi në Fcebook se Zelenski nuk ka pësoi dëmtime të rënda dhe se makina në të cilën ai udhëtonte është përplasur me autokolonën presidenciale. Sipas Nikiforov, mjekët që shoqëronin presidentin ukrainas shpëtuan shoferin e makinës, i cili më pas u dërgua në spital me ambulancë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Aksidenti ne Elbasan
syrinet
75 Shikime