Pamje të rënda, policia dhunon barbarisht të rinjtë në komisariat

99 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Dega e Partisë Demokratike në Bulqizë ka denoncuar me pamje filmike një tjetër rast dhune nga ana e policisë.
Në këto pamje duket një i ri i cili ka dëmtime në pjesën e fytyrës.
Sipas PD, dy të rinjtë janë shoqëruar pa asnjë motiv nga efektivët e policisë dhe janë rrahur barbarisht prej tyre.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas