Në radhë

Rusia
syrinet
33 Shikime

PAMJE TË RËNDA/ Trupat e viktimave të karbonizuar pasi Rusia bombardoi kullën televizive në Kiev

132 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Mar 2022 / Në kategorinë Film & Animation

Kulla televizive në Kiev u godit nga raketat ruse pasditen e sotme duke shkaktuar pesë viktima dhe të paktën pesë të plagosur. Ky sulm në kullën televizive ka ndërprerë transmetimin në kanalet kryesore. Ndërkohë janë publikuar edhe pamje të rënda ku shihen trupat e viktimave, të cilët janë korbanizuar totalisht.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Rusia
syrinet
33 Shikime