Në radhë


Pamje të reja brenda PD/ Mercenarët e Bashës hedhin gaz lotsjellës dhe karrige drejt protestuesve

156 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

Pamje të reja brenda PD/ Mercenarët e Bashës hedhin gaz lotsjellës dhe karrige drejt protestuesve

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë