Në radhë

momenti.mp4
syrinet
115 Shikime

Pamje të reja/ Momenti kur truproja i Bashës dhe mercenarët godasin demokratët te ballkoni i PD

177 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

Pamje të reja/ Momenti kur truproja i Bashës dhe mercenarët godasin demokratët te ballkoni i PD

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

momenti.mp4
syrinet
115 Shikime