Në radhë


Pamje të tmerrshme, vajza mbyt nënën në spital pasi u lodh së kujdesuri për të

207 Shikime
syrinet
1
Postuar me 05 Feb 2020 / Në kategorinë News & Politics

Pamje të frikshme vijnë nga një spital në Brazil, ku vajza mbyt me duar nënën e saj të moshuar, me pretendimin se ishte lodhur duke u kujdesur për të.
Në videon e publikuar nga ‘Daily Mail’, shihet qartë që e bija i vendos nënës duart në gojë dhe hundë, që të mos marri më frymë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë