Në radhë

Shperthimi ne Tirane
syrinet
222 Shikime

Pamje te reja nga shperthimi ne Bejrut

225 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Aug 2020 / Në kategorinë News & Politics

Keto jane pamje te reja nga shpethimi i ndodhur gjate pasdites ne kryeqytetin Bejrut te Libanit ku humben jeten 50 persona dhe u plagosen 3 mije te tjere

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Shperthimi ne Tirane
syrinet
222 Shikime