Në radhë

Permbytet Durresi
syrinet
38 Shikime

Pamje tronditëse, Durrësi i Dakos përmbytet nga shirat

197 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një tjetër qytet ku babëzia e njerëzve të Ramës ka lënë shenjat e veta është edhe Durrësi. Siç shikohet edhe nga pamjet, Durrësi këtë mbrëmje është bërë I pakalueshëm pasi është përmbytur plotësisht nga reshjet e rëna dhe kolektorët që kanë dalë jashtë loje si pasojë e grabitjes që i është bërë kohë pas kohe infrastrukturës si edhe betonizimit të qytetit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Permbytet Durresi
syrinet
38 Shikime