Pamje tronditëse nga aksidenti me 4 të vdekur pranë Fushë-Krujës

267 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Mar 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një automjet ku udhëtonte një familje mësohet se është përplasur në mbrëmje me një kamion dhe për pasojë deri më tani konfirmohet se kanë mbetur të vdekur katër shtetas.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas