Në radhë


Pamje tronditëse/ Tërmeti i fuqishëm godet Indonezinë

195 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Oct 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Tre persona janë vrarë dhe shtatë janë plagosur sot nga një tërmet i fuqishën që tronditi ishullin turistik të Balit, sipas Agjencisë Indoneziane të Menaxhimit të Fatkeqësive. Tërmeti me madhësi 4.8 i shkallës Rihter goditi me një thellësi relativisht të cekët prej 10 kilometra në verilindje të qytetit të Banjarit Wanasari.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë