Pamjet tronditëse sot/ Shifrat rrëzojnë propagandën, Rama ka ndërtuar në Durrës vetëm 15 banesa

104 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Durrësi, 1 vit e 4 muaj pas tërmetit të fuqishëm që tronditi qytetin me humbje të rënda në jetë njerëzish dhe dëme të pallogaritshme në ndërtesa, vazhdon të jetë një gërmadhë që tregon edhe anën tjetër të mashtrimit dhe propagandës së Rilindjes, e cila vazhdon të gënjejë qytetarët, ndërkohë që pamjet tregojnë ende një qytet të shkatërruar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas