Panik tek pushuesit ne Gjirin e Lalezit, zjarri shkrumbon 5 makina dhe nje banese

300 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Aug 2019 / Në kategorinë News & Politics

Panik tek pushuesit ne Gjirin e Lalezit, zjarri shkrumbon 5 makina dhe nje banese

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas