Në radhë


Parashutisti i mbijeton mrekullisht rrëzimit nga 45 metër lartësi

412 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Një parashutist mbijetoi mrekullisht nga një rënie prej më shumë se 45 metër pasi humbi kontrollin e parashutës së tij dhe u rrëzua në një ndërtesë.

Marquinhos, 35 vjeç, u filmua teksa fluturonte mbi hotelin Dream Beach në Itanhaem, një vendpushimi në bregdetin e shtetit të Sao Paulo.

Ndërsa ai manovroi larg ndërtesave për të zbritur në plazh, erëra të forta filluan në prapavijën e tij dhe papritmas humbi ekuilibrin dhe u rrëzua.

I pasionuar pas sporteve ekstreme ai filloi të rrotullohej në ajër dhe të binte në tokë, duke u përplasur me anën e një ndërtese.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë