Pas debatit Paloma injoron keq Semin dhe Donaldin kur u eleminua mbrwmjen e djeshme

20 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Oct 2021 / Në kategorinë Entertainment

Mbrëmjen e djeshme nga shtëpia më e famshme në Shqipëri u larguan dy banoret, Sheila dhe Paloma.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas