Në radhë


Pasagjeri vendos këmbët në sediljen para, videoja bëhet virale

153 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Një pasagjer i një linje ajrore ka ngjallur shumë zemërim në internet pasi ka shtrirë këmbën e zhveshur përgjatë krahut kolltukut të pasagjerit që ndodhet para tyre.

Pamjet e postuara në një llogari në Instagram, kushtuar ekzaktësisht këtyre sjelljeve u bënë virale me një mori komentesh dhe reagimesh.

Aparati fotografik tregon një djalë adoleshent që shikon me zemërim përpara, pasi këmba e pasagjerit të pasjellshëm shtrihet në sedijen e tij.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë