Në radhë


Pasion i jashtëzakonshëm rikrijon makinat e filmave të preferuar

515 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Sep 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Jerry Patrick është më shumë sesa thjesht një pasionuar pas makinave.
Me bazë në Gjeorgji ai përsërit automjetet e tij të preferuara nga filmat dhe shfaqjet televizive.
Disa nga krijimet e tij përfshijnë makinën nga Batman, KITT nga Knight Rider, Makinerinë Scooby Doo Mystery dhe të tjera.
Ai aktualisht është duke krijuar një version personal të makinës nga Speed Racer.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë