Në radhë


‘Patate dhe mallra kontrabandë nga Kosova’/ Arrestohet 56 vjeçari dhe doganieri në Kukës

162 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Sep 2022 / Në kategorinë News & Politics

‘Patate dhe mallra kontrabandë nga Kosova’/ Arrestohet 56 vjeçari dhe doganieri në Kukës

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë