Në radhë


Patriaku i Moskës rrëshqet dhe bie gjatë Liturgjisë Hyjnore

129 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jun 2022 / Në kategorinë News & Politics

Patriaku i Moskës rrëshqet dhe bie gjatë Liturgjisë Hyjnore

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë