Në radhë


PD: Dështimin e Ramës me pandeminë e paguan qytetarët

164 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Aug 2021 / Në kategorinë News & Politics

Deputetja e zgjedhur e PD. Albana Vokshi, nëpërmjet një reagimi në facebook, duke u bazuar në të dhënat e INSTAT që nxjerrin zbuluar mashtrimin e Ramës me propagandën e pandemisë, shkruan se këto janë pasojat e pashmangshme të sundimit të një pakice që ka braktisur shqiptarët dhe punon vetëm për veten dhe klientët e saj.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë