Në radhë


PD: Fitorja e parë, KE e rrëzoi zyrtarisht ligjin special Rama-Fusha për shkatërrimin e Teatrit!

1015 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Sep 2018 / Në kategorinë News & Politics

Partia Demokratike ka bërë të ditur sot se Komisioni Europian e ka rrëzuar zyrtarisht ligjin special për shembjen e Teatrit.

"KE e ka rrëzuar zyrtarisht ligjin special Rama-Fusha për shkatërrimin e Teatrit dhe ndërtimin e kullave! Qeveria e mban të fshehtë prej katër ditësh me qëllim manipulimin e opinionit opublik por letra flet qartë!"

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë