Në radhë


PD i përgjigjet Ramës: Familja Hyseni në Thumanë 9 muaj në çadër, për shtëpinë i thonë prit …

276 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ndërsa Edi Rama bën show duke përuruar nisjen e punimeve për banesat në Thumanë, vetëm pak kilometra më tutje, në Mamurras shumë familje janë në vështirësi ekonomike dhe në varfëri ekstreme duke jetuar ende në çadra.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë