Në radhë


PD: Ja llogaria si Erion Veliaj do t’u marrë më shumë para bizneseve dhe qytetarëve

228 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

'Bashkia e Tiranës me taksat më të larta në vend”, PD: Ja llogaria si Erion Veliaj do t’u marrë më shumë para bizneseve dhe qytetarëve.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë