Në radhë

Erion Tola ski
syrinet
15 Shikime

PD: Mashtroi se tek Parku i Liqenit nuk do të ndërtohej, tani pse hesht Erion 'betoni'?

621 Shikime
syrinet
1
Postuar me 05 Sep 2018 / Në kategorinë News & Politics

“Pasi mashtroi qytetarët se te parku i liqenit nuk do të ndërtohet, Erion Veliaj po hesht prej 3 ditësh për planin e publikuar nga PD, i cili provon se te parku i liqenit do të ndërtohet. Ne e sfiduam Erion Veliajn t’u tregojë qytetarëve të vërtetën e planit të tij për parkun e liqenit, por Erioni betoni hesht. Para tre ditësh i vumë në dispozicion publikut videon nga Agjencia Kombëtare e Planifikimit të territorit dhe dokumente zyrtarë që vërtetonin planin e betonizimit të parkut, i cili ishte miratuar me detaje, me kulla mbi 29 metra dhe me 9 kate lartësi, ndërkohë aty parashikoheshin shërbime, banim, parkingje, ambiente zyrash. "

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Erion Tola ski
syrinet
15 Shikime