Në radhë


PD - Ramës: Ç'tregojnë kamerat e Policisë së Fushë Krujës për Taulant Ballën?

998 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Oct 2018 / Në kategorinë News & Politics

Partia Demokratike i ka mëshuar sërish sot pyetjes drejtuar kryeministrit Edi Rama: Çfarë tregojnë pamjet e kamerave të sigurisë së Policisë së Fushës për Ballën, Bushin dhe Rrajën?

Deputeti Gent Strazimiri deklaroi sot nga selia blu se "Edi Rama vazhdon të heshtë, sepse nuk guxon të thotë të vërtetën e pranisë së Taulant Ballës, Artur Bushit dhe Rrahman Rrajës në Policinë e Fushë Krujës më 21 Korrik. Në praninë e tyre, nënkomisar Emiljano Nuhu dëshmoi se u kërcënua me pistoletë në kokë brenda Stacionit të Policisë së Fushë Krujës, që të ndalte përballjen me ligjin të djalit përdhunues të deputetit të Edi Ramës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë