Në radhë

Instrumentistet e Edi Rames
syrinet
10 Shikime

PD, Ramës: Vajzat dhe gratë shqiptare meritojnë një kryeministër që i respekton dhe punon për to.

174 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Zëdhënësja e Fushatës së Partisë Demokratike, Floriana Garo, i është përgjigjur kryeministrit Rama pas sulmit të radhës që ky i fundit lëshoi në tëitter ndaj kreut të Opozitës, ndërsa ky i fundit nëpërmjet një spoti I renditi të gjithë dhunimet që kishte bërë ndaj vajzave dhe grave.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Instrumentistet e Edi Rames
syrinet
10 Shikime