Në radhë


PD tregon faktet: Paketa gjysmake e Ramës braktisi ekonominë. S’mbajti premtimin për paketën e tretë

231 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Drejtori i kabinetit dhe eksperti i ekonomisë në PD, Dorjan Teliti ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka braktisur ekonominë shqiptare me paketën gjysmake.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë