PD tregon me fakte: Ja si u mbrojt masakra zgjedhore Rama-Doshi nga policia dhe prokuroria

208 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Deputeti i Partisë Demokratike për Qarkun e Fierit, Enkelejd Alibeaj, ka treguar me fakte se si Edi Rama dhe Tom Doshi kanë kryer masakrën zgjedhore.
‘Të dashur qytetarë,
Sot po luftojmë për demokracinë në vendin tonë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas