Në radhë

Edi Reja
syrinet
5 Shikime

Pergjimet e Bild-Gazmend Bardhi dhe Clirim Gjata akuza te reja per Edi Ramen

195 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Jun 2019 / Në kategorinë News & Politics

Pergjimet e Bild-Gazmend Bardhi dhe Clirim Gjata akuza te reja per Edi Ramen

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Edi Reja
syrinet
5 Shikime